SECTEC smart ηλιακή κάμερα ST-558-6M-12X-4G-EU, προβολείς, 3MP, 4G, PTZ
50 σε απόθεμα
Περιγραφή
-αισθητήρας κάμερας 3MP με ανάλυση 2304x1296p
-με προβολείς
-ενσωματωμένες μπαταρίες χωρητικότητας 12000mAh
-12X digital zoom dual lens
-ηλιακό πάνελ για την φόρτιση της μπαταρίας μέσω ηλιακής ενέργειας
-Pan & Tilt control
-4G σύνδεση
-εντοπισμός κίνησης & ανθρώπινης σιλουέτας με ειδοποιήσεις στο smartphone
-αμφίδρομη μεταφορά φωνής & ήχου
-νυχτερινή λειτουργία με ασπρόμαυρη ή έγχρωμη εικόνα
-εύκολος χειρισμός μέσω εφαρμογής στο κινητό
-υποστηρίζει καταγραφή σε κάρτα micro SD & cloud
-αδιάβροχη IP65, κατάλληλη για εξωτερικούς χώρους
Συμβατή εφαρμογή: UBox
APP για Android συσκευή:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.ubia.ubox
APP για iOS συσκευή:
https://apps.apple.com/us/app/ubox/id1436112326
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Master chip: T40N
Sensor: 2pc 1/2.9" Image cmos Sensor
Lens: 12X Digital Zoom Dual Lens
Video encoding: H264/H265
Video resolution: 2304 x 1296 /15fps, 640×360/15fps
Audio encoding: AAC and G.726
Operating system: Linux
Network: 4G LTE
Network Protocol: TCP/IP,HTTP,TCP,UDP,DHCP,DNS,P2P
Sim card: Nano SIM
Detection method: PIR & Motion detection
Detection distance: 5-8M
Detection angle: 120°
Alarm method: App push
Illumination: 0.001LUX
Night vision mode: 850nm color IR night vision & white light color night vision
Mode control: APP selection
Close Focus HD Lens: f=4.0mm Horizontal FOV 80°
Far Focus HD Lens: f=12mm Horizontal FOV 26°
Night view: 10 pcs white led & 4 pcs IR leds
Trumpet: Built-in high-volume waterproof speaker
Microphone: Built-in HD waterproof microphone
Angle: Horizontal 340°Vertical 90°
Cloud storage: Support(Value-added services)
Local storage: TF card (Max 128GB δεν συμπεριλαμβάνεται)
Video playback: Event list playback and cloud storage playback
Wake/Sleep Time: 15S/30S/60S/no sleep
Connection method: Scan the QR code
Power supply mode: Batteries & solar energy
USB charge: USB-C (5V 2A)
Battery capacity: built in baterries 12000mA
Solar panel: 6W
Waterproof Rate: IP65
Working application: indoor/outdoor
Working temperature: -20°~60°
Working humidity: ?80%RH