SECTEC smart ηλιακή κάμερα ST-598-6M-4G-20W-EU, 3MP dual lens, 20x zoom, 4G, SD, PTZ
50 σε απόθεμα
Περιγραφή
Επιπλέον, εξοπλίζεται με υψηλής ποιότητας μικρόφωνο για την αμφίδρομη μεταφορά φωνής και ήχου.
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-3MP ανάλυση
-με 2 φακούς
-20x οπτικό zoom
-αμφίδρομη μεταφορά φωνής & ήχου
-4G σύνδεση
-Bluetooth σύνδεση
-έγχρωμη νυχτερινή λειτουργία
-ηλιακό πάνελ 20W για την φόρτιση της μπαταρίας
-PTZ λειτουργία
-εντοπισμός κίνησης & ανθρώπινης σιλουέτας
-συναγερμός με κόκκινο & μπλε φως
-εύκολος χειρισμός μέσω εφαρμογής για smartphone
-καταγραφή σε κάρτα micro SD & cloud
-στεγανοποίηση IP66
Συμβατή εφαρμογή: UBox
APP για Android συσκευή:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.ubia.ubox
APP για iOS συσκευή:
https://apps.apple.com/us/app/ubox/id1436112326
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-Chip: T40N
-Sensor: 2pcs 1/2.9" Image cmos Sensor
-Video encoding: H264/H265
-Video resolution: 3MP + 3MP, 2304 x (1296+1296)/15fps, 640×360/15fps
-Audio encoding: AAC and G.726
-Operating system: Linux
-Networking method: 4G LTE
-SIM: Nano SIM
-Detection method: Human body infrared PIR detection in low power mode
-Detection distance: Dual-channel PIR detection, 5-12M (theoretical value 12M)
-Detection angle: 120°
-Alarm mode: Push alarm information or alarm video to your mobile phone
-Illumination: 0.001LUX
-Night vision mode: Infrared night vision + white light full-color night vision mode (optional)
-Mode control: Select to switch to night vision mode in the APP preview interface
-LED lights: 10 pcs dual-core lights + 2 pcs laser lights, Effective IR distance up to 50m
-Bullet camera lens: 2.8mm
-PTZ camera lens: 4.9-47.04mm (20X optical zoom)
-Speaker: Built-in high-volume waterproof speaker
-Microphone: Built-in HD waterproof microphone
-Cloud storage: Support (note: you need to pay for value-added services)
-Video playback: Event list playback and cloud storage playback
-Wake/sleep time: Sleep immediately/15S sleep/30S sleep/60S sleep/no sleep, 5 modes available
-Power supply mode: Battery powered, solar light charges the battery
-USB charging: Type-c charging input 5V 2A
-Battery capacity: 12000MA
-Solar power: 6W
-Working environment: indoor/outdoor
-Working temperature: -30 °C ~ 60 °C
-Working humidity: </=80%RH